FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

Wicemistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

Dodano: 20 lutego 2017 11:23

W ostatnią środę tj.15 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się w nowej, pięknej, w pełni funkcjonalnej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Lutomiersku. W zawodach oprócz reprezentacji naszej szkoły udział wzięły następujące szkoły: SP w Szydłowie, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, SP nr 17 w Pabianicach, SP w Bychlewie i SP w Dobroniu.

Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach. Nasz zespół na początek pokonał rówieśników z SP w Dobroniu i SP nr 2 w Konstantynowie Ł. W półfinale 2:1 wygrali z reprezentacją SP w Szydłowie. Jedynej porażki chłopcy doznali w finale, w którym – podobnie jak w finale Mistrzostw Pabianic – spotkali się z uczniami SP 17 w Pabianicach. Za zajęcie drugiego miejsca uczniowie odebrali dyplom i okazały puchar.

Chłopcy wystąpili w składzie: Wiktor  Czerwiński, Hubert Gackiewicz, Piotr Ludwiczak, Szymon Papuga, Miłosz Rogalewicz, Miłosz Sobczak, Szymon Unikowski, Piotr  Wlazło, Kacper Woźniak i Jan Zawadzki.