E-mail: sekretariat@spnr14pabianice.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

NAJLEPSI W MIEŚCIE, POWIECIE I WOJEWÓDZTWIE. Kto? PIŁARZE z 14-tki! AKTUALIZACJA - Finał Ogólnopolski.

Dodano: 7 czerwca 2018 10:00

l4 czerwca w Skierniewicach rozegrany został „Finał województwa łódzkiego w piłce nożnej chłopców”.  Kolejny raz nasi zawodnicy okazali się najlepsi. W pierwszym meczu chłopcy pokonali uczniów Z SP 4 w Skierniewicach 1:0. W drugim spotkaniu również 1:0 piłkarzy z SP z Opoczna.

Dzięki tym zwycięstwom nasi piłkarze odebrali pamiątkowe medale, okazały puchar i tytuł MISTRZÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW! Dodatkowo wywalczyli prawo wyjazdu i reprezentowania naszej szkoły, miasta, powiatu, województwa  w „Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców”, który odbędzie się w Głuchołazach między 7-10 czerwca br.

Najlepsi w województwie to:  Piotr Ciężki, Wiktor Czerwiński, Jan Jastrząbek, Adrian Maciejewski, Szymon Papuga, Marceli Jarzębowski, Szymon Popielas, Jakub Szafrański, Kamil Szumski, Szymon Unikowski.

Kolejny raz serdecznie gratulujemy i mocno ściskamy kciuki!

Aktualizacja:

W „Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców” nasz zespól zajął szóste miejsce. Chłopcy grali w składzie: Piotr Ciężki, Wiktor Czerwiński, Jan Jastrząbek, Adrian Maciejewski, Szymon Papuga, Marceli Jarzębowski, Szymon Popielas, Jakub Szafrański, Kamil Szumski, Szymon Unikowski.

Bardzo jesteśmy z Was dumni i jeszcze raz serdecznie gratulujemy:-)