FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

Dodano: 19 stycznia 2019 19:40

W piątek 18 stycznia br. w Konstantynowie Łódzkim odbyły się "Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt”. Pabianice reprezentował mistrz i wicemistrz Pabianic czyli zawodniczki SP 14 i SP 3. Ponadto udział wzięły zespoły z SP w Dobroniu, SP w Piątkowisku i SP w Konstantynowie Ł. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

W pierwszej kolejce zawodów nasze siatkarki powtórnie pokonały rówieśniczki z SP 3 – 2:0. Również drugie spotkanie – przeciwko koleżankom z SP w Dobroniu – zakończyło się wynikiem 2:0 na naszą korzyść. W trzecim meczu dziewczęta musiały uznać wyższość siatkarek z SP w Konstantynowie Ł – późniejszemu zwycięzcy zawodów. Drugie miejsce wywalczyły pokonując w ostatnim spotkaniu (2:0) reprezentacje SP w Piątkowisku.

Wicemistrzynie Powiatu to: Weronika Barys, Oliwia Druch, Julia Goszcz, Hania Idzikowska, Angelika Kania, Wiktoria Kania, Marika Kozuń, Kaja Młynarczyk, Gabrysia Piwowarczyk i Ola Witkowska.