SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14

im. Stanisława Staszica
w Pabianicach

ul. Ostatnia 15a

95-200 Pabianice

E-mail: spnr14@post.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Dyskoteka karnawałowa 2019.

Dodano: 8 lutego 2019 19:18

Już tradycyjnie, samorząd uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczestnicy tej zabawy przebrali się w postacie znanych i mniej znanych bajek. Podczas imprezy odbył się konkurs na najpiękniejszy strój bajkowy. Pierwsze miejsce zajął Paweł Bienias z klasy IV D jako „Czerwony Kapturek”, drugie – Szymon Czapiński z VI C – „zakonnica” oraz trzecie: Natalia Knul z klasy V A za strój „pirata”. Sala gimnastyczna była ozdobiona plakatami postaci bajkowych wykonanych przez naszych uczniów. W chwilach przerwy uczniowie mogli zjeść smaczne ciasta, które upiekli rodzice. Zabawa była przednia i pozostanie na długa w naszej pamięci.