SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14

im. Stanisława Staszica
w Pabianicach

ul. Ostatnia 15a

95-200 Pabianice

E-mail: spnr14@post.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

„V Turniej Sportowo – Taneczny Zespołów Cheerleaders".

Dodano: 28 marca 2019 22:19

28 marca w hali powiatowej odbyła się piąta edycja „Turnieju Sportowo – Tanecznego Zespołów Cheerleaders”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach. W tegorocznej edycji wzięło udział 20 drużyn z 13 szkół podstawowych: SP 1, SP 3, SP 5. SP 8, SP 9, SP 13, SP 14, SP 16, SP z Dobronia, SP z Dłutowa, SP z Mogilna, SP z Pawlikowic i SP z Piątkowiska.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Zoja Bolek, Weronika Barys, Julia Goszcz, Sandra Jarmakowska, Lena Korpas, Liwia Kozuń, Gabriela Piwowarczyk, Zuzanna Skowrońska, Nikola Wocheń i Oilwia Woźniak. Z zespołem trenowały i przygotowywały się ale w zawodach nie mogły wziąć udziału (regulamin zawodów- max. 10 zawodniczek) Oliwia Słabiak i Zuzanna Kubik.

Po swoim występie dziewczęta z niecierpliwością czekały na decyzję jury. Obrady nieco się przedłużały, ponieważ każdy z zespołów wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wyniki w kategorii dziewcząt starszych wyglądały następująco:

I miejsce – SP 13 „Duża Trzynastka” i SP 8 „Evil angels”

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – SP 14 „Dangerous cats”

Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody, a na zakończenie mogła skosztować wspaniałego specjalnie na tą okazję przygotowanego tortu.

Serdecznie gratulujemy Naszym Cheerleaders 🙂 świetnego występu oraz organizatorom za fantastyczną i bardzo profesjonalnie przygotowaną imprezę sportową. Do zobaczenia za rok!