SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14

im. Stanisława Staszica
w Pabianicach

ul. Ostatnia 15a

95-200 Pabianice

E-mail: sekretariat@spnr14pabianice.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

Rekrutacja

Dodano: 31 stycznia 2024 11:26

Szanowni Państwo,
przed nami czas rekrutacji do klas pierwszych. W tym roku po raz pierwszy jest ona w naszym mieście w dwóch formach: elektronicznej, a potwierdzenie dokumentów w formie papierowej. Nabór odbędzie się w dniach od 1 do 29 lutego b.r.

Zapraszam Państwa dzieci do Szkoły Podstawowej nr 14. To placówka oświatowa oferująca edukację na poziomie podstawowym, wzbogaconą o cały pakiet dodatkowych działań. Jest to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli, którzy są twórcami wielu inicjatyw. Są to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu. Nasza placówka jest również szkołą, której uczniowie klas ósmych osiągają wysokie wyniki na egzaminach kończących naukę. Wszystkie dotychczasowe działania znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i na profilu na Facebooku. 

Bardzo proszę zacząć od otworzenia zakładki "Rekrutacja" i dokładne zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami. W pierwszej kolejności proszę wypełnić wniosek lub zgłoszenie w internecie, a następnie wydrukować go wraz z załącznikami i dostarczyć do sekretariatu szkoły, otwartego w godzinach od 7.30 do 15.30. W połowie marca zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji.

 

Do zobaczenia w Czternastce!

dr Dariusz Wypych
Dyrektor szkoły