3 czerwiec, 2026
Wycieczka do Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.
3 czerwca 2026r klasa 3a pod opieką swojej wychowawczyni pani Beaty wybrała się na wycieczkę do Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Była to fascynująca lekcja muzyki i okazja do zwiedzenia jednego z......












