Wieczór filmowy w świetlicy szkolnej

W okresie zimowym w naszej świetlicy odbył się wyjątkowy wieczór filmowy, który przyciągnął wielu chętnych uczniów. Dzieci wspólnie obejrzały bajkę, a w świetlicy panowała prawdziwie kinowa atmosfera. Nie zabrakło popcornu, ulubionych przekąsek i radosnych rozmów o filmowych bohaterach.
Spotkanie było doskonałą okazją do integracji, odpoczynku po zajęciach oraz spędzenia czasu w miłej, przyjaznej atmosferze. Uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w wydarzeniu, a ich uśmiechy były najlepszym dowodem na to, jak bardzo im się podobało.



