Zimowe ozdoby na zajęciach tematycznych w świetlicy

W okresie zimowym uczniowie naszej świetlicy wzięli udział w kreatywnych zajęciach tematycznych z panią Martyną, podczas których tworzyli własne zimowe ozdoby. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały pierniczkowe dekoracje oraz świąteczne wieńce, wykazując się pomysłowością i starannością.
Podczas pracy panowała radosna, twórcza atmosfera. Uczniowie nie tylko rozwijali swoje zdolności manualne, lecz także uczyli się współpracy, dzielenia materiałami i wspólnego planowania kompozycji. Powstałe ozdoby pięknie udekorowały świetlicę, wprowadzając wszystkich w zimowy, świąteczny nastrój.



