Sukces naszych młodych koszykarek!
1 lutego br. na parkiecie hali sportowej MOSiR w Pabianicach nasze uczennice wywalczyły srebrne medale. Uległy tylko(bardzo nieznacznie;-) zawodniczkom SP3.
Nasze wicemistrzynie to: Natalia Wójtowicz VA, Aleksandra Caban VA, Zuzanna Caban VA, Joanna Kraska VA, Julia Piestrzyńska VC, Martyna Dziuba VC, Weronika Legomina VIA, Magdalena Korczak VIA, Oliwia Nowak VIB, Natalia Grobelna VA, Sylwia Pietryszka VIB.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na "Mistrzostwach Powiatu".



