E-mail: sekretariat@spnr14pabianice.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

„Mistrzostwa Pabianic w piłce ręcznej” – nasze zespoły na podium. AKTUALIZACJA - Mistrzostwa Powiatu.

Dodano: 26 października 2019 16:18

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2006 – 2005) rozgrywki rozpoczęły dziewczęta. Zawody odbyły się 17 października na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 15 w Pabianicach. Nasze piłkarki zajęły trzecie miejsce. Wystąpiły w składzie: Weronika Barys, Oliwia Druch, Julia Goszcz, Hania Idzikowska, Angelika i Wiktoria Kania, Marika Kozuń, Kaja Młynarczyk, Gabrysia Piwowarczyk, Julia Przyborek i Aleksandra Żurawska.

Niespełna tydzień później (22.X) do rywalizacji stanęli chłopcy również w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy pokonali wszystkich rywali (SP 3, SP 5, SP 9 i SP 13) i zdobyli tytuł „Mistrzów Pabianic w piłce ręcznej”. Złoci medaliści to: Piotr Ciężki, Tomasz Czajkowski, Jakub Hans-Skrobiszewski, Kamil Kałużny, Adrian Maciejewski, Aleks Piestrzyński, Szymon Popielas, Jakub Szafrański i Szymon Unikowski. Chłopcy wywalczyli również awans na „Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej”.

W "Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców", które odbyły się 7 listopada 2019r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach nasi chłopcy znów stanęli na podium – zajęli trzecie miejsce. Wystąpili w składzie: Piotr Ciężki, Tomasz Czajkowski, Kamil Kałużny, Adrian Maciejewski, Aleks Piestrzyński, Szymon Popielas, Jakub Szafrański, Kamil Szumski i Szymon Unikowski.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!