SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14

im. Stanisława Staszica
w Pabianicach

ul. Ostatnia 15a

95-200 Pabianice

E-mail: sekretariat@spnr14pabianice.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

Wyniki egzaminu i podziękowania

Dodano: 5 lipca 2024 16:57

 

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci!

 

Kiedy po raz ostatni spotkaliśmy się w szkole na uroczystości zakończenia Waszej edukacji stwierdziłem, że dysponujecie bardzo dużym potencjałem intelektualnym. Ogłoszone kilka dni temu wyniki egzaminów ósmoklasisty potwierdziły ten pogląd. Jest mi bardzo miło poinformować, że uzyskaliście najwyższą średnią w Pabianicach z języka polskiego (73%), z matematyki II miejsce (61%), i trzecie miejsce z języka angielskiego (72%). Wszystkie Wasze wyniki są wyższe o kilka punktów procentowych od średnich krajowych. Osiągnęliście wielki sukces. Gratuluję Wam tego sukcesu i życzę, abyście w następnych lata edukacji mieli podobne wyniki na podobnym poziomie.

Sukces ten był możliwy nie tylko dzięki Waszej pracy, ale również dzięki bardzo dobrej pracy wielu nauczycieli naszej szkoły. Kształtowanie Waszej wiedzy rozpoczęło się już w latach edukacji wczesnoszkolnej. Dlatego bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy w tych latach pracowali z tym rocznikiem, ponieważ macie Państwo także swój udział w tym sukcesie.

Bardzo dziękuję nauczycielom, którzy w latach nauki 4-8 pracowali i przygotowali ten rocznik do egzaminów. W szczególności muszę tutaj wymienić przede wszystkim p. Barbarę Nyks, p. Annę Masłowską-Trzeszczak, p. Henrykę Ostrowicz, p. Sylwię Białas, p. Adelę Szczepaniak, p. Magdalenę Ścieszko i p. Małgorzatę Lesiak. Gratuluję tak dobrych efektów pracy.

Wyrazy uznania przekazuję również rodzicom naszych absolwentów i wszystkim życzę miłych, pięknych wakacji.

 

dyrektor szkoły – Dariusz Wypych