Świąteczne Zajęcia Tematyczne na Świetlicy Szkolnej

W grudniu na świetlicy szkolnej odbyły się świąteczne zajęcia tematyczne z panią Martyną, podczas których dzieci z radością i dużym zaangażowaniem tworzyły własne ozdoby oraz prace plastyczne. Uczniowie rozwijali swoją kreatywność, ćwiczyli sprawność manualną i wspólnie budowali ciepłą, przedświąteczną atmosferę. Zajęcia stały się okazją do integracji, rozmów o tradycjach oraz wspólnego przeżywania magii nadchodzących Świąt.



