FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

Mistrzostwa Pabianic w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Dodano: 12 stycznia 2019 17:26

W środę 9 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się „Mistrzostwa Pabianic w piłce siatkowej chłopców”. Nasi siatkarze grali ze zmiennym szczęściem. Turniej zakończyli tuż za podium – zajęli czwarte miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Boik, Kamil Działecki, Wiktor Kazur, Marcel Konicki, Igor Kraszewski, Mateusz Leśniewski, Krzysztof Łągiewczyk, Hubert Makowski, Przemysław Olszewski, Aleks Piestrzyński i Szymon Popielas.

Dzień później na parkiet wybiegły dziewczęta. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje SP 1, SP 3, SP 5, SP 17 i reprezentantki SP 14. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Nasze siatkarki wszystkie spotkania wygrały w stosunku 2:0. Dziewczęta oprócz złotych medali wywalczyły prawo reprezentowania naszego miasta w „Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej”, które odbędą się w najbliższy piątek tj. 18 stycznia w Konstantynowie Łódzkim. Mistrzynie Pabianic to: Weronika Barys, Oliwia Druch, Julia Goszcz, Hania Idzikowska, Angelika Kania, Wiktoria Kania, Marika Kozuń, Kaja Młynarczyk, Gabrysia Piwowarczyk i Ola Witkowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów;-)