E-mail: sekretariat@spnr14pabianice.pl

TEL: 42 215-62-53

FAX: 42 215-60-10

Skrytka ePUAP: /SP14Pabianice/SkrytkaESP

"Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych" - świetny występ naszych biegaczek.

Dodano: 30 września 2020 10:33

We wtorek 29 września odbył się „Finał Wojewódzki  w Indywidualnych Biegach  Przełajowych”. Prawo startu w tych zawodach ma pięć najlepszych zawodniczek z rozegranych wcześniej „Mistrzostw Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych”. Jak wcześniej pisaliśmy czołowe trzy miejsca w naszym powiecie zajęły uczennice SP 14: Hania Idzikowska, Marika Kozuń i Kaja Młynarczyk.

Zawody zostały rozegrane w Bełchatowie na pięknym kompleksie sportowym przy Powiatowym Centrum Sportu. Na starcie stanęły 63 najlepsze biegaczki z naszego województwa. Zawodniczki miały do pokonania dystans 1000 m. Trzecia na mecie była Kaja Młynarczyk :-), chwilę za nią linię mety przekroczyła Hania Idzikowska (XI m.) i Marika Kozuń(XII m.). Brawo dziewczyny!